O autorze
Marzena - kobieta , żona i mama dbająca o dom i dzieci ! Mam dwójkę wspaniałych urwisów , synka Michałka i młodszą córkę Małgosię. Lubię robić zdjęcia moim dzieciakom, robić dodatki do zdjęć - po prostu lubię być kreatywna ! Blogerka od czasu do czasu, jak mam czas napisać coś pomocnego oraz matka sprawdzająca nowości wraz z dzieciakami i dzielenia się tym z czytelnikami. Blog powstał głównie pod kątem zamieszczania recenzji o przetestowanych przez Nas produktach !

10 pomysłów na prezent z okazji Dnia Dziecka !

Znów każda z Nas ma zapewne problem, dylemat co kupić swojemu szkrabowi na Dzień Dziecka ? Czy to Święta, Urodziny czy inne okazje, zawsze mamy ten sam problem, dlatego lecę Wam na ratunek ! :) Wiem, że mamy dzieci w różnym wieku, ale jak zawsze dla każdego brzdąca możemy wynaleźć coś fajnego, niby prostego, ale wywołującego wielką radość.

PROPOZYCJE NA PREZENT DLA DZIECKA, ZACZYNAJĄC OD NAJMŁODSZYCH !

1. Książeczka edukacyjna
Uniwersalny prezent dla chłopca jak i dziewczynki. Takie książeczki mają fajne elementy edukacyjne. Służą jak metkowiec, mają piszczące i szeleszczące elementy, może mieć lusterko.

2. Bajki dla dzieci
Uniwersalny prezent zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Dzieci powinny mieć czytane jak najwięcej bajek, książeczek, już nawet w ciąży. Jest to zawsze idealny i trafiony prezent, a są dostępne i takie książeczki z elementami zabaw. Np taka jak ta "Jestem Kierowcą" o której pisałam jakiś czas temu recenzję. ZAPRASZAM do zapoznania się JESTEM KIEROWCĄ.

3. Mata edukacyjna
Mata jest kolorowa, z dużą ilością elementów zachęcających do zabawy już od najmłodszych. Rozbudza zmyły dotyku, wzroku. Taka mata również może posłużyć na długi czas, a później może posłużyć jako kolorowy kocyk !

4. Jeździk
Jeździk to świetna rozrywka dla dziecka już od około półtora roku, gdy maluszek podłapie to szaleje bez końca ! Są dostępne modele zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

5. Rowerek trójkołowy
Rowerek jest świetny już dla dzieci, które dobrze siedzą takie koło 10 miesięcy. Jest z zabezpieczeniem, posiada barierkę. Rowerek posiada z tyłu rączkę, dzięki, której to my dorośli kontrolujemy jazdę. Rowerek może posłużyć na długi czas, nawet dla starszych maluchów ! Rowerki dostępne są dla chłopców i dla dziewczynek.

6. Duże klocki z a la jeździkiem
Klocki idealne dla dzieci powyżej roku. Są bardzo kolorowe dzięki czemu przyciągają uwagę dziecka. Są łatwe jeśli chodzi o budowanie, można rozwijać wyobraźnie i uczyć się konstruować.

7. Rowerek biegowy
Rowerki są dostępne dla dzieci już od 2 roku życia. Przynoszą dziecku wiele radości i zabawy. Szaleństwo to pierwsza rzecz , którą kochają dzieci i właśnie na takim rowerku spełniają swoją pasję. Rowerki wpływają na koordynację ruchową dziecka i podobno ułatwiają przejście z takiego rowerka na normalny !


8. Kuchnia
Kuchnia jest fajną zabawką dla dziewczynek, ale i chłopcy uwielbiają się w Niej obracać. Dla chłopca są dostępne w tego stylu warsztaty samochodowe. Wpływa na zdolności manualne jak i na logiczne myślenie . Uczy się stwarzać dania, dla Nas czy dla lalek i misiów co już świadczy o pomysłowości, kreatywności naszych dzieci !

9. Sześcian edukacyjny
Posiada mnóstwo kolorowych elementów, zamkniętych w labiryncie. Posiada liczydełko, małe cymbałki, labirynt, zegar - wszystko co kształci, edukuje i pozwala rozwijać wyobraźnie dziecka !

10. Rolki dla dzieci
To już jest świetny prezent dla troszkę starszych dzieci, których chcielibyśmy czegoś dodatkowo nauczyć. To również jest świetna frajda dla dziecka, coś nowego co przynosi wiele radości i nauki dążenia do celu i walki by się przełamać i móc świetnie bawić. Nauka poprzez niezłą zabawę.

Rynek oferuje nam tyle możliwości, że człowiek aż robi się siwy, ponieważ sam nie wie co wybrać - a i budżet Nas strasznie ogranicza, dlatego też musimy wybierać rozsądnie by nie wydać pieniędzy Nas coś co może okazać się, że będzie stało w koncie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...