O autorze
Marzena - kobieta , żona i mama dbająca o dom i dzieci ! Mam dwójkę wspaniałych urwisów , synka Michałka i młodszą córkę Małgosię. Lubię robić zdjęcia moim dzieciakom, robić dodatki do zdjęć - po prostu lubię być kreatywna ! Blogerka od czasu do czasu, jak mam czas napisać coś pomocnego oraz matka sprawdzająca nowości wraz z dzieciakami i dzielenia się tym z czytelnikami. Blog powstał głównie pod kątem zamieszczania recenzji o przetestowanych przez Nas produktach !

10 pomysłów na prezent z okazji Dnia Dziecka !

Znów każda z Nas ma zapewne problem, dylemat co kupić swojemu szkrabowi na Dzień Dziecka ? Czy to Święta, Urodziny czy inne okazje, zawsze mamy ten sam problem, dlatego lecę Wam na ratunek ! :) Wiem, że mamy dzieci w różnym wieku, ale jak zawsze dla każdego brzdąca możemy wynaleźć coś fajnego, niby prostego, ale wywołującego wielką radość.

PROPOZYCJE NA PREZENT DLA DZIECKA, ZACZYNAJĄC OD NAJMŁODSZYCH !1. Książeczka edukacyjna
Uniwersalny prezent dla chłopca jak i dziewczynki. Takie książeczki mają fajne elementy edukacyjne. Służą jak metkowiec, mają piszczące i szeleszczące elementy, może mieć lusterko.

2. Bajki dla dzieci
Uniwersalny prezent zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Dzieci powinny mieć czytane jak najwięcej bajek, książeczek, już nawet w ciąży. Jest to zawsze idealny i trafiony prezent, a są dostępne i takie książeczki z elementami zabaw. Np taka jak ta "Jestem Kierowcą" o której pisałam jakiś czas temu recenzję. ZAPRASZAM do zapoznania się JESTEM KIEROWCĄ.

3. Mata edukacyjna
Mata jest kolorowa, z dużą ilością elementów zachęcających do zabawy już od najmłodszych. Rozbudza zmyły dotyku, wzroku. Taka mata również może posłużyć na długi czas, a później może posłużyć jako kolorowy kocyk !

4. Jeździk
Jeździk to świetna rozrywka dla dziecka już od około półtora roku, gdy maluszek podłapie to szaleje bez końca ! Są dostępne modele zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

5. Rowerek trójkołowy
Rowerek jest świetny już dla dzieci, które dobrze siedzą takie koło 10 miesięcy. Jest z zabezpieczeniem, posiada barierkę. Rowerek posiada z tyłu rączkę, dzięki, której to my dorośli kontrolujemy jazdę. Rowerek może posłużyć na długi czas, nawet dla starszych maluchów ! Rowerki dostępne są dla chłopców i dla dziewczynek.

6. Duże klocki z a la jeździkiem
Klocki idealne dla dzieci powyżej roku. Są bardzo kolorowe dzięki czemu przyciągają uwagę dziecka. Są łatwe jeśli chodzi o budowanie, można rozwijać wyobraźnie i uczyć się konstruować.

7. Rowerek biegowy
Rowerki są dostępne dla dzieci już od 2 roku życia. Przynoszą dziecku wiele radości i zabawy. Szaleństwo to pierwsza rzecz , którą kochają dzieci i właśnie na takim rowerku spełniają swoją pasję. Rowerki wpływają na koordynację ruchową dziecka i podobno ułatwiają przejście z takiego rowerka na normalny !

8. Kuchnia
Kuchnia jest fajną zabawką dla dziewczynek, ale i chłopcy uwielbiają się w Niej obracać. Dla chłopca są dostępne w tego stylu warsztaty samochodowe. Wpływa na zdolności manualne jak i na logiczne myślenie . Uczy się stwarzać dania, dla Nas czy dla lalek i misiów co już świadczy o pomysłowości, kreatywności naszych dzieci !

9. Sześcian edukacyjny
Posiada mnóstwo kolorowych elementów, zamkniętych w labiryncie. Posiada liczydełko, małe cymbałki, labirynt, zegar - wszystko co kształci, edukuje i pozwala rozwijać wyobraźnie dziecka !

10. Rolki dla dzieci
To już jest świetny prezent dla troszkę starszych dzieci, których chcielibyśmy czegoś dodatkowo nauczyć. To również jest świetna frajda dla dziecka, coś nowego co przynosi wiele radości i nauki dążenia do celu i walki by się przełamać i móc świetnie bawić. Nauka poprzez niezłą zabawę.

Rynek oferuje nam tyle możliwości, że człowiek aż robi się siwy, ponieważ sam nie wie co wybrać - a i budżet Nas strasznie ogranicza, dlatego też musimy wybierać rozsądnie by nie wydać pieniędzy Nas coś co może okazać się, że będzie stało w koncie.
Trwa ładowanie komentarzy...